Kontakt

Bekwood

Koterovská 2827/152, TECHTOWER
326 00 Plzeň

+420 724 583 716
info@bekwood.com

Otevírací doba

Po – Pá: Termín Vaší návštěvy můžete rezervovat na telefonním čísle, e-mailu nebo vyplněním formuláře.

So – Ne: Možnost víkendových individuálních návštěv po předchozí domluvě.

Bekwood
5.0
Na základě 27 recenzí
powered by Google
Ondřej SnížekOndřej Snížek
16:47 02 Jun 22
Tato firma je jedním slovem poklad. Ondra Bek je mistr ve svém oboru a naprostý machr. Brýle od něj jsou dokonalé, originální, precizní, neobvyklé, extravagantní a samozřejmě také důkazem kvality a ruční práce od A do Z. Jeho přístup ke klientovi je profesionální, příjemný, vstřícný a zároveň velmi lidský. A to v dnešní době není rozhodně samozřejmost. Návrh brýlí na míru je tak vlastně dialog zákazníka a výrobce. Seznámí zákazníka s postupem, možnostmi, ukáže svou dílnu a zákazník tak vidí, kde se jeho budoucí brýle budou rodit, vytvářet, vylaďovat do detailů tak, aby byl maximálně spokojený. Mockrát děkuji Ondrovi za tento přístup a za skvělý a ojedinělý kousek brýlí, které dokázal vyrobit.
Adel VoráčkováAdel Voráčková
18:16 21 Mar 22
Doporučuji všemi deseti precizní propracování a výrobu brýlí na míru. Pan Ondra mě mile přivítal, s nadšením popsal svůj koncept, ukázal výrobu a pak se mnou trpělivě (velmi trpělivě😂⏳) vybíral vhodný typ zpracování. Ručně sám vyrobil, poslal do pražské Brýlárny a já díky třem úžasným lidem opět uvidím.😎 Děkuji na stotisíckrát🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Petra StěhulováPetra Stěhulová
19:13 07 Mar 22
Pro firmu Bekwood je charakteristickým rysem profesionální přístup. Velmi jsem ocenila, když jsem dostala možnost brýle vidět, vyzkoušet si je a zjistit, jakým způsobem se vlastně vyrábí. Pan Bek mě provedl dílnou, kde mi vše ochotně vysvětlil a trpělivě odpovídal na mé dotazy. Zákaznický servis se rovná dokonalosti. Brýle firmy Bekwood doporučuji všem lidem, kteří chtějí kvalitu a originalitu spojenou s poctivou prací.
Jan SvobodaJan Svoboda
11:44 24 Mar 20
6 hvězdiček z 5ti. Skvělé jednání, přístup a profesionalita. Brýle samotné jsou každý kus originál a v top kvalitě. Můžu jenom doporučit.
David MarkovicDavid Markovic
13:08 25 Mar 19
Nikdy jsem neměl lepší brýle! Vše je precizně zpracováno, dřevěná textura je vždy originál a sandwich 100% custom. Skla jsou prvotřídní kvalita (o několik levelů jinde, oproti produkci nabízené u klasických kamenných optiků). Nelze jinak, než doporučit. Cena je absolutně adekvátní!
js_loader