Mohu brýle bezplatně vrátit nebo vyměnit?
Pokud vám brýle nebudou sedět nebo si budete přát brýle vyměnit za jiné, můžete je v originálním balení a nepoškozené zaslat do 14 dnů na naši adresu uvedené v Obchodních podmínkách a my Vám brýle rádi vyměníme za jiné, nebo Vám vrátíme peníze zpět na Váš účet.
Kde se brýle vyrábějí?
Brýle Bekwood jsou designované a vyráběné v České republice. Máme tak kontrolu nad každým kusem, který projde několika procesy kontroly až do své finální podoby.

Jaká je velikost brýlí? Mohu si brýle sám změřit?
Pro lepší výběr Vašich vybraných Bekwood brýlí slouží produktové fotky nebo videa, které Vám nejlépe usnadní výběr. Na každém modelu jsou pak glavírovaná čísla, která udávají šířku očnice, šířku nosníku a délku stranic (příklad: 53 – 19 – 145). Rozměry brýlí jsou také vypsané ve specifikacích pod každým zobrazeným modelem na produktové stránce.

Jsou brýle vždy stejné jako na produktových fotkách?
Již při samotném výběru dřevin se snažíme naše kolekce vyrábět stejné jako na fotkách, avšak u speciálních dřevin jako jsou kořenice nikdy nevybereme stejný vzor ( nejedná se však o změnu barvy, pouze o vzorek jako takový ). Rámeček brýlí díky rozmanitým struktůrám dřeva je vždy originálem.

Kořenice ořechu (walnut burl)

Jaké mají dřevěné brýle výhody?
Všechny brýle Bekwood jsou vyráběny z několika vrstev tvrdých dřevěných dýh, které si sami lepíme a následně lisujeme. Brýle jsou tak lehké ( váha se pohybuje mezi 22 – 35 gramů), mají teplotní stálost( nepřehřívají se ani nestudí) a jsou ošetřeny speciálním lakem. Finální vrstva zaručuje dokonalou odolnost proti potu a vodě.
Jakými skly jsou brýle osazeny?
Sluneční brýle jsou osazeny certifikovanými CR-39 skly značky Swiss optic o tloušťce 2mm, které chrání váš zrak před UVA a UVB zářením. Díky skvělým optickým vlastnostem oproti běžným plastovým fóliím Vám tak neunikne žádný detail. Na výběr jsou skla klasická i polarizační, která filtrují nepříjemné odlesky. Polarizační filtr propouští pouze pozitivní vertikální vlnění, zvyšuje kontrast a eliminuje nepříjemné oslnění.
Mohu si na brýle vypálit svůj text nebo design?
Na přání vypalujeme text, který je možný umístit na vnitřní nebo vnější stranu stranice. Text má charakter maximálně 12 znaků. Pokud je odstín brýlí černý (dub bahenní, palisandr indický) , doporučujeme vypálení textu na vnitřní stranu stranice ( zpravidla bývá středně hnědý ořech, kde text krásně vynikne ).