Brýle na míru

Malá hlava? Oči daleko od sebe? Nebo naopak blízko? Velký nos? Vystouplé čelo? Nebo prostě jen náročný vkus a touha mít něco, co jiný nemá? Chápeme! Vybrat si brýle, ať dioptrické nebo ty sluneční, není jednoduché. Zvlášť, pokud se chceme odlišit od stáda nebo pokud máme něco atypického, čímž jsme originální.

Proto je tu naše dílna. Vyrobíme vysněné brýle, které budou nejen originální, ale hlavně přesně padnou na nos a poskytnou očím ryzí zrak i ochranu před sluncem. Stát se designérem unikátních brýlí může každý. Potkáme se, vybereme materiál, probereme design, barevné odstíny brýlí, rozměry a vše, co je potřeba. Načrtneme, vymodelujeme obruby, vytvoříme brýle. Společně!

Pro ty, co chtějí víc, vypálíme text nebo logo na stranice a dotáhneme originalitu k dokonalosti. Od nás si každý odnáší kus sebe a téměř nic není nemožné! Chceš? Už nám píšeš nebo voláš?!


Chcete brýle na míru?

Reference

Tomáš Strnádek
Tomáš Strnádek
Líbí se mi film Casino a brýle co měl Robert De Niro mě hodně bavily, tak jsem se rozhodl si jedny takové taky pořídit. S Ondrou jsme je navrhli společně a výsledek byl nad moje očekávání”.
David Kraus - herec / hudebník
David Kraus - herec / hudebník
"Jestli na něčem opravdu ulítávám tak to jsou výrazné tlusté fortelní brýle. Mám svůj model DK01 3 měsíce na hlavě a nechci už žádný jiný....dokonalé vychytané řemeslo"

Napsali o nás

Forbes
Deník
Český rozhlas
Plzen.cz
Prostě začni!